מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות

אחת לתקופה, עולם האירועים משתדרג וקונספט חדש כובש את הרחבה. אם עד לא לפני זמן רב היו אלו מגנטים, היום זוהי המסיבה השקטה. מדובר באחד הקונספטים הכי מדליקים שנראו כאן לאחרונה, טרנד שכבש את העולם והגיע לארץ בסערה.

עד היום המסיבה האולטימטיבית כללה מוסיקה בעוצמה גבוהה. למרות שבסך הכל המשתתפים רק רוצים לרקוד וליהנות, לא תמיד המוסיקה הרועשת באה טוב לכולם, והמון מסיבות או אירועים נסגרים בעיצומם, כי המוסיקה מפריעה. אפשר להבין. בדיוק לנישה הזאת נכנסת מסיבת אזניות  ומציעה פתרון מיוחד ואטרקטיבי. בזמן שהמוסיקה רעשת בפנים, שקט בחוץ ואפשר לומר שלום ולא להתראות למשטרה שדופקת על דלת הבית באישון לילה בשיא המסיבה, לעסקים עובדים סביב או לשכנים זועמים שגרים בקרבה.

איך זה עובד ולמי זה מתאים?

מדובר בקונספט ייחודי המשלב את קדמת הטכנולוגיה עם מוסיקה טובה וסאונד איכותי. כל משתתף מקבל אוזניות אלחוטיות. את האוזניות מרכיבים על האוזניים ואז אפשר לקלוט ממסר בתדר של רדיו ממשדר הנמצא בעמדת הדי. ג’יי, המחשב או הטאבלט שלכם. למשתמשים יש את האפשרות לשלוט בעוצמת השמע בלחיצת כפתור ואפילו לבחור את הסגנון המוסיקלי המועדף עליהם. מדובר בחוויה מדהימה ועוצמתית שיכולה להימשך עד השעות הקטנות של הלילה בכל מיקום שתבחרו וללא הצורך ברמקולים. מסיבת אוזניות מתאימה לסוגים שונים של אירועים בעיקר למסיבות, חתונות, אירועים פרטים, פסטיבלים, הפעלות לילדים, פעילות לנוער במסגרת העיריה, המתנ”ס או הקיבוץ הרצאות ועוד המון אפשרויות.

מסיבת אוזניות שקטה

הרכיבו את האזניות ותנו למסיבה להתחיל

היתרון המרכזי במסיבת אזניות הוא שיש לכם יותר שליטה על המוסיקה. כך אם הדי. ג’יי שם ראפ או מזרחית ואתם לא מתחברים, תוכלו פשוט להחליף תחנה ועדיין להישאר במעגל הרוקדים. מסיבת אזניות זהו קונספט מדליק שמאפשר לכם לחגוג באזורי מגורים מעבר לשעות המותרות. בשנים האחרונות המון בני נוער בוחרים לחגוג עם אוזניות ונהנים מפעילות מגבשת, עוצמתית ושונה בה כולם נהנים ביחד וכל אחד נהנה עם עצמו. גם אם אתם חוגגים חתונה ורוצים שהאורחים הצעירים בליבם ובגופם יישארו על הרחבה עד השעות הקטנות של הלילה, תוכלו לעבור בשעה 23:00 למסיבת אזניות, להמשיך לשמוע מוסיקה ולהימנע מסגירת האירוע.

אוזניות לשליטה מלאה על המסיבה

אתם שולטים על המוסיקה והאווירה

מסיבות שקטות הן מגמה שהולכת וגדלה גם בערים הגדולות. אזורי מגורים בהם ישנן תקנות רעש ומגבלות כאלו ואחרות עודדו את מפיקי המסיבות והאירועים להיות מעט יצירתיים. בניו יורק מדובר בטרנד לוהט וישנם אפילו מועדונים רבים אשר מקיימים ליין של מסיבות שקטות, ליין שתופס תאוצה התפשט לכל העולם ולאחרונה נחת גם בישראל. ישנם כאלו ששומעים על כך ומרימים גבה, אבל ברגע שחווים את זה מבינים את העוצמה והייחוד. ואם לרגע עלתה בליבכם המחשבה שמדובר באירוע מנוכר בו כל אדם רוקד לעצמו, זה ממש לא כך. מסיבות אזניות הן מאוד חברתיות, ברגע שמרכיבים את האזניות מרגישים חלק מקבוצה, מחוברים עם כולם. וכאשר רוצים הפסקה ומורידים את האזניות אפשר בכיף ליזום שיחה עם הנוכחים, כי אין מוסיקה רועשת ברקע.

זה הזמן שלכם ליהנות ללא גבולות וללא מעצורים במסיבה ששמה דגש על ההעדפות המוסיקליות שלכם. לפרטים נוספים על הקונספט הייחודי והדרכים להוציא אותו לפועל, צרו קשר!

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר