עריכת שירים

עוד מראשית ההיסטוריה האנושית המוזיקה שימשה במידה רבה כפסקול של האנושות עצמה. החל משירי הפולחן הטקסיים של שבטים באפריקה, המשך בקונצרטים המוניים בהשראת גדולי הדור כמו בטהובן, באך ודומיהם, וכלה במסיבות ובאירועים מוזיקליים שוברי קופות המתקיימים בימינו בכל רחבי העולם – למוזיקה תמיד היה, ותמיד יהיה, חלק חשוב בהוויה האנושית ובחיי היום יום של כל אחד ואחת מאתנו.

יחד עם זאת, במרוצת העשורים האחרונים חל שינוי מהותי בקשר ההדוק שבין בני האדם והמוזיקה. בעוד שבעבר, שמיעת מוזיקה הייתה פעולה “פאסיבית”, כאשר האפשרות היחידה שלנו הייתה לבחור האם להקשיב לתקליט זה או אחר, הרי שבימינו, והודות לפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים, כמעט כל אחד מאתנו יכול להפוך במחי יד לעורך מוזיקלי לכל דבר ועניין, שבאפשרותו לבצע עריכת שירים קיימים, וכך על בסיס שיר קיים, ליצור את המנגינה הספציפית שמותאמת במיוחד עבורו, מבחינה אישית, מוזיקלית, רגשית וחברתית.

על-אף העושר העצום הקיים בתחום המוזיקה כשמדי יום יוצאים לאור מאות ואלפי שירים חדשים, בסגנונות שונים ומשונים, כל אחד מאתנו מלקט במהלך חייו מספר מצומצם של שירים, להם אנו מקנים “מעמד מיוחד”, בגלל המבנה, המילים, הלחן, ועוד אינסוף סיבות שונות. שימוש נכון באותם השירים, תוך עריכה והתאמה פרטנית להעדפותיו של המאזין וקהל היעד הספציפי, יכול להפוך כל אירוע שגרתי, מצומצם או המוני, רשמי או באווירה חופשית, להרבה יותר מאירוע – לחוויה חד פעמית, שתיחרט בזיכרונם של המשתתפים בה כאירוע ייחודי ומרגש.

עריכת שירים מושלמת במיוחד בשבילכם – בשביל זה אני פה

שמי קובי פרל, ואני תקליטן מקצועי בעל ניסיון של מעל 12 שנים בהפקת אירועים ומתן שירותי מוזיקה המתאימים לכל קהל יעד. המטרה שלי היא לא רק להגשים את רצונותיו של הלקוח, אלא ליצור עבורו פסקול מוזיקלי ייחודי, המותאם לרצונו, להעדפות האישיות שלו ולקהל היעד שלו. כל זאת על-מנת להעניק לכם ולכלל המשתתפים באירוע חוויה מוזיקלית סוחפת, אותה משתתפי האירוע יישאו בזיכרונם עוד שנים ארוכות.

אחד מהכלים בהם אני עושה שימוש הוא עריכת שירים קיימים והפיכתם למשהו חדש – מנגינה מיוחדת המותאמת לאירוע או לרגע ספציפי, במטרה להעניק לכל השומעים חוויה מוזיקלית חד פעמית. באמצעות מיטב הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום המוזיקה והתקליטנות, אני עושה שימוש במוזיקה על מנת להעניק לכם – הלקוחות שלי, את אותו הרגע המיוחד, בו המוזיקה יוצרת את הרגע המושלם אותו כולנו מחפשים, אשר הופך כל אירוע לבלתי נשכח, וכל מפגש לחסר תקדים.

על מנת שנוכל לבחור ביחד את הפסקול שמתאים לכם, אשמח לשבת אתכם לפגישה קצרה על כוס קפה, שם נבחר ביחד את המוזיקה שמדברת אליכם, ונראה ביחד איך ניתן לשלב אותה באירוע המתוכנן, כך שהמוזיקה תהפוך לחלק אינטגרלי ובלתי נשכח מהאירוע המיוחד והמרגש המחכה לכם.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר