מסיבות חברה

אירועים שמארגנים עבור עובדי חברה הן מסיבות מיוחדות שיש להם כמה מטרות חשובות – שבירת שגרה, יצירת מפגש בלתי אמצעי של העובדים והעמקת ההכרות ביניהם. בין אם המסיבה מתקיימת בין כותלי המשרד ובין אם במקום אחר – יש חשיבות גבוהה מאד לתכנון נכון של המסיבה כדי לוודא שהיא תהיה מוצלחת ומהנה. יש לא מעט פרטים ונושאים שצריך להתייחס אליהם – מציאת המקום המתאים, בחירה של האוכל שיוגש וכמובן החלטה על תקליטן לאירועי חברות שהכי יתאים גם לעובדים וגם לאווירה שתיווצר. איך עושים את זה? מתייעצים עם אנשי המקצוע וכך אט אט מגבשים את התכנית המלאה. די ג’יי למסיבות חברה מנוסה מעולם המוזיקה יכול לעשות את ההבדל בין אירוע מיוחד במינו לבין אירוע שייראה שגרתי.

היי! אני קובי פרל, תקליטן לאירועים פרטיים ועסקיים לצד שירותי הגברה עם ניסיון של מעל 12 שנה בתחום. אחרי שהפקתי והשתתפתי במאות אירועים מכל הסוגים – אני יכול לסייע לכם רבות בהרכבת האירוע שמתאים לכם ולעובדים שלכם. בשנים האחרונות מאד נפוץ ומקובל להחליט על קונספט מיוחד למסיבה ואני כאן כדי לוודא שגם המוזיקה שתושמע במסיבה תתאים לקונספט שבחרתם. מתקשים להחליט? אשמח לעזור לכם בקבלת ההחלטה.

מוזיקה למסיבות חברה שמשאירה טעם של עוד!

העובדים מצפים מאד למסיבות שמאורגנות עבורם מטעם מקום העבודה. הם אוהבים את שבירת השגרה, הם נהנים להיפגש מעבר לשעות העבודה וכמובן לשוחח עם עובדים אחרים על נושאים שונים שלא קשורים לתחומים המקצועיים. כשהתפאורה מאפשרת את תחושת השחרור, האווירה שונה ומרגשת, האוכל טעים והמוזיקה סוחפת – אלה נקודות הפתיחה שמהן צומח אירוע מוצלח ומהנה. בחירה של קונספט למסיבה מתאימה לכל אירוע חברתי – אירוע בסגנון יווני, מוזיקה אמריקאית הסגנון המערב הפרוע, ערב ריקודים סלוניים ועוד.

יש לי ניסיון רב בהתאמת המוזיקה וההגברה לכל מקום ולכל נושא ותוכלו להיות בטוחים שהעובדים והמוזמנים ירגישו בדיוק כמו שאתם רוצים שהם ירגישו כשיגיעו למסיבה. כל שיר, נעימה או קטע מוזיקלי חייב להיבחר בקפידה, להתאים לקונספט שנבחר וכמובן לגרום לנוכחים במסיבה להרגיש בנוח. כשהמוזיקה סוחפת, מוכרת ומתאימה לאווירה – אף אחד לא יכול להישאר אדיש וכולם יקומו לרקוד, לשיר או להשתתף, פשוט כי הם לא יהיו מסוגלים להמשיך לשבת במקום.

כיום ידוע שבכל אירוע חייב להיות תקליטן למסיבות חברה מקצועי ומנוסה ככל האפשר. חלו לא מעט שינויים בעולם המוזיקה לאירועים בשנים האחרונות ושמירה על התעדכנות סדירה היא משימה חשובה ביותר. אשמח להציג בפניכם דוגמאות לאירועים שבהם לקחתי חלק ולהראות לכם שציוד חדשני ועבודה עם איכות המוזיקה הגבוהה ביותר הם מה שאני עושה ונותן ולא מתפשר. האירוע שלכם הוא האירוע שלי ולכן חשוב לי שהמשתתפים ייהנו, ירגישו בנוח וישימו לב שהמוזיקה מתאימה בדיוק לאירוע שהפיקו עבורם. מארגנים מסיבה ומחפשים תקליטן לאירועי חברות? צרו קשר ואשמח לסייע לכם.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר