שירים במתנה / הכנת ועריכת קליפים

אין אדם שלא אוהב שיר בהפתעה! שיר במתנה היא הדרך של כל אחד להביע הערכה או הוקרת תודה לאדם שעומד מולנו, בדרך שלדעתנו תגרום לו שמחה בצורה בטובה ביותר. יש אנשים שאוהבים אוכל, אחרים אוהבים מוצרי ריהוט או מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, אבל אין אדם שלא נהנה מלקבל מתנות, מכל סוג שהוא, ובמיוחד, מתנה מקורית, מיוחדת לבעל האירוע.

מדי שנה אינספור אנשים מחפשים איזו מתנה תהיה הכי מתאימה בכל מיני מצבים בחיים – יום הולדת, סיום לימודים, התחלת עבודה חדשה, פרישה לגמלאות או אפילו אימוץ חיית מחמד. אז מדוע לא לציין זאת בדרך הכי אישית שיש ולהפיק שיר בהפתעה?

הפקת קליפ / שיר בהפתעה – להפוך ברכה אישית למוזיקה בלתי נשכחת

למרבה המזל קיימת מתנה כזו – מתנה אישית, מתנה שמותאמת במיוחד למקבל המתנה ומרגישה כאילו היא נוצרה רק עבורו (וזה בגלל שהיא באמת נוצרה במיוחד עבורו). מדובר על הפקת קליפ מתנה, אשר הופקו בצורה מקצועית, באמצעות כלי עריכת קליפםי העדכניים ביותר בשוק, ומעידים מצד אחד על הרצון הטוב של נותן המתנה, ומצד שני על ההשקעה והשאיפה שמקבל המתנה באמת ישמח בה, וזה, כמו שכולנו יודעים, מה שהופך מתנה (כל מתנה) לייחודית באמת.

אם עלה בדעתכם הרעיון להקדיש שיר במתנה או קליפ בהפתעה, בטח שאלתם את עצמכם איזו מבין השתיים היא הבחירה המועדפת. ובכן, התשובה היא פשוטה – הכול תלוי במקבל המתנה!

הכנת שיר במתנה / הפקת קליפ בהתאמה אישית

בעוד שעבור זוגות צעירים שזה עתה התארסו קליפ חתונה מושקע, המלווה בתמונות שלהם לאורך השנים, בצירוף ברכות מחברים קרובים ומוזיקת רקע נוסטלגית ומקפיצה יכול לשמש כמתנה המושלמת (שתהפוך כמובן לרגע השיא של החתונה), הרי שעבור מי שחוגג יום הולדת דווקא שיר במתנה אישי, בליווי הקדשה מכל הלב, יכול לשמש כמתנה המתאימה ביותר, שתקלע ישירות לטעמו ותלווה אותו לאורך שנים ארוכות.

שמי קובי פרל, ואני עוסק בעולם המוזיקה לאירועים מעל 12 שנים. אני עובד עם ציוד הקלטה והגברה מקצועי ומתקדם בדיוק כדי שאתם תוכלו להקליט את השירים והקליפים שלכם באיכות הגבוהה ביותר.

כאשר מדובר בהפקת קליפ או שיר בהתאמה האישית, ליום הולדת, לאבא, לאמא, לסבתא או לסבא, סתם ככה לחבר או לחברה, לאח או אחות, ברור לי שמדובר קודם כל במתנה אישית, שמתמקדת באותו אדם – העדפות אישיות, אהבות ורצונות שהם אישיים שלו. מסיבה זו, בכל שיר או קליפ בהפקתי אני מקפיד לשלב את הגוון האישי, הגוון שיהפוך את המתנה למיוחדת במינה ויבטיח כי בכל שמיעה או צפייה בעתיד, מקבל המתנה ייהנה ממנה מחדש, כאילו זו הפעם הראשונה.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר