תקליטן לחתונה

בחירה של התקליטן לאירוע חשוב כמו חתונה אינה בחירה פשוטה כלל וכלל. לתקליטן יש תפקיד חשוב מאד גם ביצירת מוזיקה מתאימה לחתונה ולאופי האורחים. בהרבה מאד מקרים הצלחת האירוע תהיה קשורה באופן ישיר במוזיקה שהושמעה לאורכו. תקליטן לחתונה נפגש עם החתן והכלה, ולעיתים גם בני המשפחות שלהם, על מנת להכיר אחד את השני, להגדיר ציפיות, לשמוע מהזוג הנרגש מה חשוב להם שיהיה או לא יהיה בחתונה שלהם והכי חשוב – להרכיב יחד רשימת שירים לחתונה, תיאום ציפיות, בחינת שילוב אטרקציות / זוהרים / גימיקים לחתונה, שיר כניסה לחופה, ברכת כלה מוקלטת ועוד.

די ג’יי לחתונה, משמיע מוזיקה לאורך החתונה לצד הנחייה של האירוע. הוא זה שיזמין את האורחים לאכול, לרקוד או יודיע להם שהגיע הזמן לגשת אל רחבת החופה. מכאן, שבבסיס התפקיד החשוב שלו עליו להיות בעל קול עמוק ורדיופוני שיהיה נעים לאוזן והוא יידע איך לפנות אל הקהל ולהניע אותו. חשוב לדעת איך להגיד לאורחים לקום לרקוד וזה יהיה באופן שונה מהצורה שבה מזמינים את האורחים לאכול.

בחירת שירים עם תקליטן לחתונה

לאורך אירוע כמו חתונה לא מושמעים שירים אקראיים אלא שירים שכל אחד ואחד מהם נבחר בקפידה ובשיתוף פעולה בין התקליטן לחתונה לבין החתן והכלה. יש סגנונות שהזוג לא אוהב או לא מתחבר אליהם – וכמובן שהתקליטן חייב לדעת על זה. אם יש זמרים אהובים או שירים בעלי ערך רגשי – הוא יידע בדיוק מתי לשלב אותם, באיזה חלק של האירוע ובהתאם למצב הרוח של האורחים.

נושא נוסף שהרבה תשומת לב מוקדשת לו היא בחירת שיר שילווה את הזוג בכניסה לחופה, השיר שיושמע לאחר שבירת הכוס על ידי החתן (רשימת השמעה לדוגמה) וכמובן השיר שאתו ירקדו החתן והכלה את הריקוד הראשון שלהם בתור זוג נשוי. אלה החלטות חשובות מאד שצריכות להתקבל בפגישה מסודרת ונעימה המתקיימת מבעוד מועד בין הדי ג’יי לזוג וביחד הם יקבלו רעיונות לשדרוג האירוע ויחליטו על סדר הפעולות ולוח הזמנים.

תקליטן לחתונה – חלום עם ליווי מוזיקלי ברקע!

אירוע כמו חתונה הוא אירוע שמתכוננים לקראתו לא מעט מראש ויש הרבה מאד הכנות על מנת שהוא יהיה לא פחות ממושלם. החתן והכלה רוצים שהחתונה שלהם תהיה בלתי נשכחת, שהאורחים לא ירצו ללכת הביתה ואחרי שהאירוע יסתיים – הם ימשיכו לדבר עליו במשך פרק זמן ארוך. זה בדיוק מה שצריך לדעת תקליטן לחתונה על מנת להגשים את החלום הזה. לוח הזמנים של האירוע והשירים שייבחרו לרשימת ההשמעה יכולים לעשות את ההבדל בין חתונה מטריפה ובלתי נשכחת לבין חתונה שדומה לאירועים אחרים ולא תהיה מרגשת.

דבר נוסף וחשוב אודותהדי ג’יי לחתונה הוא, שחשוב שהאורחים ייראו שהוא חלק בלתי נפרד מהאירוע. כמי שעוסק במוזיקה שמחה – עליו להיראות שמח בעצמו, מתחבר למוזיקה, בוחן את רחבת הריקודים כל הזמן וכך מחליט איזה שיר יתאים בכל רגע. גם כשמכינים רשימת השמעה מראש – צריך להשכיל לקרוא את הרחבה, להבין את מצב הרוח של האורחים ולבחור בתבונה את השירים המתאימים בכל רגע ורגע. זו גדולתו של הדי ג’יי ומדובר בניסיון שהוא רכש באירועים רבים מספור שבהם לקח חלק. כשהבחירה בדי ג’יי נכונה – אפשר להיות בטוחים שהוא יידע בדיוק מה הכי מתאים לקהל וידאג שרמת השמחה תישאר גבוהה!

אז במה אני שונה מהשאר ?

אהלן 🙂 שמי קובי פרל ואני עוסק בתחום של מוזיקה והנני תקליטן לחתונות ואירועים ובעל ותק של מעל 12 שנה.
לאחר כל כך הרבה חתונות שהשתתפתי בהן אני יכול להבטיח לכם שלמוזיקה יש השפעה ישירה על האירוע עצמו ועל סגנון החתונה שלכם. השירים שתבחרו ורשימת ההשמעה שנגבש ביחד – לכל אלה יש את היכולת להפוך את החתונה של לבלתי נשכחת, מקפיצה ושמחה. בבחירה נכונה של השירים – האורחים שלכם פשוט לא ירצו לעזוב את הרחבה והשמחה אתכם ובשבילכם – תהיה עצומה!

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר