כנסים וימי עיון

ארגון כנס או יום עיון מקצועי הוא ארגון מאתגר שיש לו הרבה מאד היבטים חשובים. ברוב המקרים יהיה מדובר באירוע שיוזמנו אליו הרבה משתתפים וחשוב להתייחס בכובד ראש לכל אלמנט שקשור בארגון האירוע – בחירה של המקום הנכון והמתאים ביותר, גיבוש לוח הזמנים, מציאת מרצים או אנשי מקצוע מהתחום המדובר שיגיעו ויחלקו מידע או תוכן חשוב וכמובן נושאים נוספים וחשובים לא פחות – ארגון שירותי הגברה, תקליטן לכנסים, אוכל, חנייה ועוד נושאים נוספים. לכל נושא יש את החשיבות שלו אבל מומלץ לשים לב שלא מתפשרים על המקצועיות של נותני השירותים בכל תחום ותחום. כשמדברים על מוזיקה לכנסים ו/או לימי עיון, שתתאים במיוחד לאירועים עסקיים או על שירותי הגברה הדרושים, צריך לפנות אל מי שמתמחה בתחום כמו dj לימי עיון ומתעסק עם הציוד החדשני והמתקדם ביותר. אשמח להגיע ולקחת חלק באירוע שלכם.

שמי קובי פרל ואני תקליטן לאירועים ואיש מקצוע מעולם ההגברה, בעל ניסיון של מעל 12 שנים בתחום. אני יודע כמה חשוב להתאים את אביזרי ההגברה בימי עיון, אני מודע להשלכות של ציוד טכני שלא מתאים לתנאי הכנס ואני יודע שבחירת המוזיקה ליום העיון חייבת להתבצע בקפידה ותוך הקדשת תשומת לב רבה. אני עובד עם המיקרופונים, הרמקולים והמגברים החדישים ביותר בעולם ההגברה ואתם יכולים להיות בטוחים שהכנס שלכם יהיה לא פחות ממושלם.

פתרונות מוזיקה לימי עיון / כנסים

מי שעומד על הבמה ואמור לשאת דברים מול קהל גדול יודע כמה חשוב שכל הנוכחים ישמעו היטב את דבריו, כולל אלה שיושבים בקצוות או בשורות המרוחקות מהבמה. אני דואג לכך ולכן מקפיד להגיע למקום מספיק זמן מראש, מתקין את הציוד הדרוש, מביא איתי את כל מה שצריך ובוחן כמה פעמים שהכל עובד בדיוק כמו שצריך. אני נפגש אתכם כמה פעמים שצריך גם לפני האירוע כדי לבנות ביחד את לוח הזמנים ואני יכול להמליץ לכם מה כדאי יותר או פחות לעשות, על סמך הניסיון שיש לי בתור תקליטן לכנסים ובמתן שירותי הגברה ומוזיקה באירועים בעלי קונספט דומה. מהניסיון שלי אני יודע שלעולם אין כמה אירועים דומים לחלוטין ולכן יש חשיבות גבוהה מאד להתאמה אישית לכל אירוע ואירוע.

אני נשאר אתכם במקום לכל אורך האירוע ודואג שרמת ההגברה תישאר גבוהה לכל אורכו. הציוד יהיה מסודר במקומו ולא יסכן אף משתתף. אני מספק עבורכם את מספר המיקרופונים שיהיה דרוש לכם ואלמד אתכם בדיוק איך להפעיל אותם, מה לעשות ואיך להעביר אותם מאחד לשני בנוחות וללא רעשי רקע שעלולים להפריע לקהל שבאולם. כל הציוד הטכני יהיה מוכן לפני שהמוזמנים יגיעו ואתם תדעו שיש לכם על מי לסמוך, את מי לשאול שאלות ואיך לברר שהכל ברור לפני שמתחיל הכנס. אתם מוזמנים ליצור קשר וביחד נפיק את יום העיון הבא שלכם.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר