שירותי הקרנה

אירועים עסקיים או פרטיים כאחד עשויים להיות כאלה שדרושה בהם הפקה אישית והתאמה של כל אלמנט ואלמנט. בשנים האחרונות מאד נפוץ ומקובל להקרין סרטים או מצגות באירועים שונים וחשוב מאד להיערך באופן נכון לקראת ההקרנה. אפשר להקרין מצגת, סרטון או תמונות מחלפות אך לכל אפשרות כזאת תהיינה דרישות טכניות אחרות ובהתחשב באופי האירוע, גודל האולם ומי המשתתפים – אפשר לוודא שעושים את הבחירה הנכונה. באולמות או גני אירועים רבים כיום מכירים את המגמה ומאפשרים להגיע עם ציוד הקרנות לאירועים חיצוני על מנת לאפשר את ההקרנה הנכונה והמתאימה ביותר עבור כל אירוע בנפרד.

שירותי הקרנה צריכים לכלול את כל הציוד הדרוש וכמובן המענה הטכני הצמוד לאירוע. מי שמפיק את האירוע או חוגג בעצמו לא יכול להרשות לעצמו להתעסק עם נושאים שכאלה, בעיקר אם אין לו את הידע והניסיון. על מנת שהאירוע אפשר יהיה להקרין סרטון או מצגת בצורה טובה, אופטימלית ומקצועית – צריך לשכור שירותים מקצועיים בתחום זה. אני מזמין אתכם להתוודע לעולם המרתק של אמצעי הגברה והקרנה דרכי, לאור 12 שנות ניסיון שיש לי בעולם הזה, עולם שאני אוהב ומתחבר אליו ורואה אתגר בכל אירוע ובכל לקוח שמגיעים אלי. אני קובי פרל, ואשמח לקחת חלק בהפקת האירוע שלכם.

איך בוחרים שירותי הקרנה לאירועים

חשוב שתדעו, שכמו כל שירות אחר שתזמינו עבור האירוע שלכם – כך גם בנושא של הקרנה. אי אפשר לסמוך על מחשב נייד שמחברים למקרן ויש חשיבות מאד גבוהה לווידוא מוקדם ומדויק שכל המוזמנים אכן ייראו את המצגת, ישמעו היטב את מה שיש לשמוע וכמובן יקבלו את המסרים שהמצגת או הסרטון אמורים להעביר אליהם. בדיוק בשביל זה אני לקוח חלק בהפקת האירוע שלכם. על מנת לבחור נכון את ציוד ההקרנות לאירועים הדרוש, לוודא שהקבצים שלכם שמורים בפורמט הנכון ואין בהם פגמים, מגיע למקום מספיק זמן מראש וכמובן מוודא הרבה זמן לפני האירוע שכל האביזרים מחוברים כמו שצריך ויקרינו את הדרוש בדיוק כמו שמצופה מהם. אני מגיע לאירוע בעצמי מפעיל את כל מה שצריך – מה שמשאיר אתכם חופשיים ופנויים לעניינים שלכם, לאורחים שלכם ולנושאים שדורשים את תשומת לבכם.

מקרן, כבלים, מסך בגודל המתאים, החלטה על סידור נכון של מקומות הישיבה או העמידה (על פי מיקום המסך ואורך המצגת, למשל), העמדה נכונה של הציוד בהתחשב במזג האוויר או עוצמת האור – כל אלה הם נושאים שצריך להתייחס אליהם ולתת עליהם את הדעת. זה מה שאני עושה כבר מעל 12 שנה ויש לי ידע וניסיון רבים להתבסס עליהם ולסייע לכם למצוא בדיוק את מה שיתאים באירוע שלכם. הקרנת המצגת צריכה להיות לא פחות ממושלמת כדי שהמוזמנים שלכם יתרגשו, יבינו את השורה התחתונה ויקבלו את המסר שהעברתם להם. לשם כך – אני כאן אתכם!

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר