ציוד לאירועים עסקיים

כפי שיש הרבה הכנה והתארגנות לקראת כל אירוע שצריך להפיק – כך גם ההכנות לקראת אירוע עסקי. ישנם כמה וכמה סוגים של אירועים עסקיים וכל ארגון או מנהל מפיק את האירוע שדרוש לו על פי השיקולים והפרמטרים שחשובים לו ולהשקפת העולם העסקית שלו. אירוע השקה של מוצר חדש, אירוע גיבוש לעובדים ו/או לקוחות, הזמנה לאירוע של קידום מכירות או פשוט וידוא שעצם קיומו של העסק נמצא כל הזמן בתודעה של הלקוחות או הלקוחות הפוטנציאליים – כל אלה הם אירועים עסקיים מוכרים ונפוצים שצריך להקדיש לא מעט זמן להפקה שלהם על מנת שיהיו מוצלחים וישיגו את המטרות שלהם.

אחד הנושאים החשובים ביותר שצריך להקדיש להם תשומת לב הוא הציוד הטכני ואמצעי ההגברה שיהיו דרושים באירוע של הארגון או החברה. לא תמיד יש קשר בין מספר המשתתפים לבין הצורך בציוד הגברה, שכן בדרך כלל באירועים מסוגים אלה תהיה במה שעליה יעמדו דוברים או נואמים, ייתכן ותתקיימנה סדנאות שייקחו בהם חלק המשתתפים, אולי ייערך חידון ואולי יוקרנו סרטון או מצגת. כך או כך – יש חשיבות גבוהה מאד לבחירה מדוקדקת ומוקפדת של ציוד לאירועים נכון, זה שיאפשר קיום מכובד של האירוע אך גם יעמוד במסגרת התקציב שנקבע.

בחירת ציוד לאירועים – לביצוע בסיוע של איש מקצוע!

נעים מאד להכיר – שמי קובי פרל, אני תקליטן ואיש הגברה מעל 12 שנים. יש לי ניסיון בהפקת סוגים שונים של אירועים פרטיים או עסקיים ואוכל בשמחה לסייע לכם להתאים את הציוד הדרוש לאירוע שאתם מארגנים עבור העובדים או הלקוחות שלכם. בעברי ניהלתי והפקתי אינספור אירועים דומים ואשמח לשתף אתכם בתובנות, טיפים ועצות שגיבשתי עם הזמן. אני מאמין שאין שני אירועים שיהיו דומים זה לזה באופן מוחלט ושיש חשיבות גבוהה מאד להתאמה האישית למקום שבו האירוע עומד להתקיים, למספר המשתתפים שבו ולאופי עצמו של האירוע. רק אחרי שמגדירים את הנושאים האלה – אפשר להתקדם הלאה ולבחון את האביזרים והציוד שייתנו את המענה הטוב והמתאים ביותר.

כאשר אני לוקח חלק בפרויקט ובהפקה של האירוע אני יכול לתת לכם רעיונות שייתכן ולא חשבתם עליהם לבד. כשאתם מארגנים אירוע לארגון שלכם פעם אחת בשנה בלבד, ייתכן ואתם לא בקיאים בנושאים שונים שקשורים להפקת האירוע. כאן אני נכנס לתמונה ויודע בדיוק כמה מיקרופונים כדאי שיהיו, היכן למקם את עמדת הבקרה, לאיזו עוצמת קול צריך לכוון את הרמקולים וכמה אנשי צוות כדאי שיגיעו. בתום האירוע אתם תרגישו שהמטרה שלכם הושגה, שהסאונד היה נכון, לא חזק מדי ולא חלש מדי, שהעוצמה התאימה לגודל החלל ושאפשר היה לשמוע את הנאומים בעוצמה טובה ונוחה לכל אוזן.

גם האירוע שלכם יכול להיות מוצלח ולעמוד בציפיות. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר וביחד נפיק את האירוע שלכם!

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר