נופשים וימי גיבוש

אין עובד שלא מחכה בקוצר רוח ליום כיף או נופשון מטעם מקום העבודה שלו. שינוי אווירה, שבירת שגרה וקבלת זמן חופשי לכיף ובילוי עם העמיתים. הגיבוש מאפשר הזדמנות להכיר עובדים שההכרות איתם לא עמוקה, להרחיב בנושאי שיחה ומציאת תחומי עניין משותפים וכאשר האווירה מתאימה לעובדים, למיקום ולקונספט שנבחר – אין ספק שיתקבל נופש נהדר שגם ישיג את המטרות של המארגנים שלו – העלאת המוטיבציה של העובדים וחיזוק הקשר בינם לבין מקום העבודה עצמו. אז איך גורמים לכל זה לקרות?

אז איך די ג’יי לימי כיף, משנה את האווירה?

ללא קשר לגיל המשתתפים ולמשותף להם – יש חשיבות מאד גבוהה בבחירת שירותי הגברה ו/או מוזיקה ליום גיבוש. נאום, שירים, מוזיקת רקע או ניהול שיח של מספר משתתפים על הבמה – את כל אלה צריך לקחת בחשבון ולהתארגן מבעוד מועד עם הציוד המתאים והצוות המקצועי שיוודא שכל האביזרים הטכניים פועלים באופן תקין. אשמח להגיע ולקחת חלק באירוע שלכם! שמי קובי פרל ואני תקליטן לימי גיבוש ואיש הגברה עם ניסיון של מעל 12 שנים. הפקתי ולקחת חלק במאות אירועים מוצלחים מכל הסוגים, לרבות ימי גיבוש וכיף כאלה שבהם חשוב להציב רף גבוה ולעמוד בו. ההצלחה שלכם וההנאה של העובדים שלכם הם מה שמניע אותי למצוא עבורכם בדיוק את הנוסחה המתאימה ליום כיף מושלם.

תקליטן לימי גיבוש

גם כשניתן לעובדים יום גיבוש לכיף והנאה הם צריכים לדעת מה קורה, מה סדר היום, היכן נמצאות עמדות שונות או מתי ולאן צריך להגיע. כשמדובר בפעילות שכוללת מוזיקה – צריך לוודא שהמוזיקה נשמעת בכל המקום בעוצמה שמאפשרת שמיעה ברורה אך אינה חזקה מדי כדי שלא תפריע לניהול שיחות פרטיות בין העובדים. בדיוק לשם כך אני, קובי פרל די ג’יי לימי כיף, מגיע בעצמי, דואג שמה שהוגדר מראש הוא מה שבאמת מתבצע בשטח ומוודא שכל האביזרים פועלים כמו שצריך. אני מתעסק אך ורק בציוד חדשני, מתקדם ועדכני על מנת לספק ללקוחות שלי את שירותי המוזיקה האיכותיים ביותר שקיימים כיום בתחום.

כשאני לוקח חלק ביום גיבוש, עם מוזיקה מיוחדת לימי כיף לעובדים – אני נטמע בין העובדים ויודע איך לספק עבורם את המוזיקה המתאימה ביותר לאווירה. השתתפתי בעשרות אירועי חברה עסקיים בארץ או בחוץ לארץ ותמיד ההתאמה האישית לאירוע התבררה כמושלמת. עם התכנית שנבנה ביחד העובדים ירגישו שמה שקורה סביבם טבעי ורגיל, שכן המוזיקה תתאים בדיוק למה שהם רוצים ומצפים וכמובן תהיה קשורה לגיל שלהם ולרמת העניין והידע שלהם במוזיקה. בזה יש לי ניסיון רב ואני אוהב מאד לעשות את זה. אפשר יהיה להחליט על קונספט מסוים של אווירה ושירים שיהלמו זה את זה וכך יתקבל רובד נוסף של הנאה ותוכן עבור העובדים שלכם ביום המיוחד שלהם. אם גם אתם עומדים בפני ארגון יום כיף לעובדים שלכם – אתם מוזמנים לפנות אלי ונבנה אותו ביחד.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר