הגברה לאירועים

חשבתם פעם מה החשיבות של אמצעי הגברה לאירועים נכונה? יצא לכם לדמיין איזו עבודת הכנה נדרשת על מנת שהנוכחים באירוע ישמעו היטב את מה שמושמע להם ומה ההשלכות של הגברה לא מתאימה על הרושם מהאירוע כולו? הנושא של הגברה באירועים הוא אחד הנושאים החשובים ביותר שצריך להיערך לקראתם כאשר מתכננים אירוע, כל אירוע. בין אם מדובר בחתונה או ברית, אירוע השקה עסקי או כנס לקוחות. הציוד והאביזרים חייבים להיות מותאמים למטרות והיעדים של האירוע ואסור להתפשר על הגברה שלא תהיה מספיקה.

אני שמח להציג את עצמי – שמי קובי פרל ואני עוסק בעולם המוזיקה וההגברה לאירועים מעל 12 שנים. עם הזמן למדתי כמה חשוב להקדיש תשומת לב לכל האלמנטים שקשורים בהגברה, זאת על מנת שהמוזמנים יהיו שבעי רצון, לא ירגישו שעוצמת הקול גבוהה או נמוכה מדי ובאופן כללי – שתהיה הלימה מלאה בין המטרות של האירוע, אופי המוזמנים שיגיעו ודרך שבה יהיה שימוש במערכת ההגברה. כשאני נפגש עם זוגות צעירים שמתכננים את החתונה שלהם אני משתף אותם שלא משנה מה הם חוו בחתונה אחרת או מה נחשב לטרנד מוצלח – אין זה אומר שזה מה שיתאים גם בחתונה שלהם. בעולם ההגברה יש חשיבות עצומה להתאמה אישית והקדשת תשומת לב לכל אירוע ואירוע בנפרד.

איך בוחרים אמצעי הגברה לאירועים?

כשאני מגיע למקום כדי למפות את הצרכים לשירות הגברה אני שם לב לכמה וכמה דברים – הגודל של האולם או החלל, היכן ובאיזו צורה אמורים לשבת (או לעמוד) המשתתפים, צריך לקחת בחשבון האם האירוע כולו יהיה רק בתוך האולם או גם בחוץ בגן הפתוח, האם דרושה השמעת מוזיקה בלבד או שמא גם יישאו נאומים על הבמה, מי המזומנים? האם אלה חבר’ה צעירים או אנשים בגיל השלישי? מה צריכה להיות האווירה? על פי כל הדברים האלה ונושאים נוספים שאשוחח אתכם לגביהם – אחליט מה הכי נכון ואציע לכם את הציוד ואביזרי ההגברה וההקרנה שיהיו הכי נכונים לשימוש. אין טעם להביא אביזרים שלא יהיו בשימוש או כאלה שלא ישרתו את המטרות של האירוע שלכם!

מכיוון שיש לי ניסיון רב מאד בתחום – אני לא מציע רק שירותי די ג’יי ותקליטנות אלא הרבה מעבר. אני עובד עם הציוד המתקדם והמשוכלל ביותר, אני רוצה שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ושהמוזמנים שלכם יהיו מרוצים באופן מלא. אני מזמין אתכם לקחת אותי בחשבון ולהפוך אותי לחלק מצוות ההפקה שלכם. לאחר שניפגש ונגדיר את הצרכים – אני אדע בדיוק מה לעשות, איך לקדם את האירוע ומתי להגיע לאולם. כשהאורחים שלכם יגיעו – המקום יהיה מעוצב, תחכה להם האווירה שעליה סיכמנו והייתה לכם חשובה והם יידעו שחשבו עליהם.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר