הקלטת ברכת כלה לחתונה

בעולם המודרני בו אנו חיים קיימת לעיתים תחושה שסף הריגוש שלנו המריא לרף לא מציאותי, כאשר פחות ופחות דברים מצליחים באמת לרגש אותנו, לגרום לנו לעצור רגע, להרהר, ואולי אפילו להזיל דמעה. אותם הרגעים היקרים והנדירים בהם אנחנו מתחברים באופן מוחלט לרגש, בלי העמדות פנים ובלי פוזה הופכים במרוצת השנים ליותר ויותר נדירים, במיוחד לאור שלל הגירויים בהם אנו מוקפים ללא הפסקה.

אין תחום שעובדה מצערת זו באה לידי ביטוי יותר מחתונות – אותו הרגע החגיגי והיחיד במינו, בו גבר ואישה, חתן וכלה, נכנסים בברית הנישואים ומתחייבים אחד לשני לעולמי עד תחת החופה ובמעטה של התרגשות רבה. מדי שנה, יותר ויותר חתונות הופכות בהדרגה לשילוב של מסעדה, מועדון ומפגש חברתי, כאשר דווקא לב האירוע והשיא שלו – רגע הכניסה לחופה, נדמה שנדחק לצד, מיד לאחר זהות התקליטן, טעם הקייטרינג וסידורי המושבים.

זאת הסיבה, שיותר ויותר זוגות צעירים, המבקשים להתחתן בדרכם שלהם – ולהביע את אהבתם ומחויבותם זה לזו בצורה אינטימית וחגיגית, בפני קרוביהם ואוהביהם, מחפשים לשוב ולהתמקד באותו הרגע החגיגי, בו בני הזוג מתחייבים האחד לשני בפני העולם כולו – החופה והקידושין.

אחד מהרגעים המרגשים ביותר במעמד הכניסה לחופה הוא ברכת כלה – תפילה שנושאת הכלה, מיד לאחר כיסוי פניה בהינומה, ובטרם תצעד לצד בחיר ליבה לחופה. זהו למעשה הרגע החגיגי של הכלה, שמבטאת את רצונה להקים בית בישראל עם בן זוגה, לא רק בפני החתן או הרב, אלא בפני הקהל – בני משפחה וחברים קרובים, על מנת שישתתפו בשמחתה בלב שלם.

אף שברכת כלה היא בבסיסה מנהג יהודי מסורתי, יותר ויותר זוגות צעירים – דתיים וחילוניים כאחד, בוחרים לשוב ולאמץ את המנהג המקסים והייחודי הזה בו הבמה ניתנת באופן בלעדי לכלה ולהקליט ברכת כלה לחתונה מראש ולנצל את הזדמנות להביע את רגשותיה ואת אהבתה של הכלה בצורה חגיגית ומרגשת. בעוד שבמעמד החופה, המרגש בפני עצמו, הרב נושא בתואר “מנחה האירוע”, ברכת הכלה היא ההזדמנות של הכלה לעתיד לקחת לידה את המושכות לרגע, לכוון את אופי החתונה לפי בחירתה, ולהביע את הרגשות אותן היא בוחרת להביע.

הקלטת ברכת כלה לחתונה – רק באיכות הכי גבוהה!

שמי קובי פרל, ואני עוסק בתחום של מוזיקה לאירועים מעל 12 שנים. יש לי ניסיון רב בהפקת אירועים משפחתיים ועסקיים מכל הסוגים ומה שאני הכי אוהב זה להתאים את המוזיקה והדקלום לכל קהל יעד.

אין דרך טובה יותר להעניק גוון אישי לאירוע מאשר הקלטת ברכת כלה לחתונה מוקדמת, אשר מושמעת באותו הרגע החגיגי בו החתן והכלה לעתיד ניצבים אחד מול השני, דקות מספר טרם הפיכתם לבעל ואישה.

אם גם אתם חשבתם על אימוץ המנהג המקסים הזה בחתונה, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר על מנת שנוכל להקליט יחדיו את ברכת הכלה שלכם, בדרך ייחודית ומרגשת שלא תותיר עין יבשה בקהל.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר