הקלטות לאירועים

אין מי שאוהב אירועים חגיגיים יותר מישראלים. חתונה, ברית או בריתה, בר או בת מצווה, חנוכת בית, גיוס לצבא, שחרור מהצבא. כל אבן דרך בחיים מהווה תירוץ מושלם להפקת אירוע חגיגי, להזדמנות לפגוש בני משפחה וחברים, להשתתף בשמחתו של החוגג וכמובן ליהנות ממיטב המטעמים על הדרך.

יחד עם זאת ודווקא בגלל שכמעט לכל ישראלי יוצא להשתתף בלפחות 4-3 אירועים חגיגיים מדי שנה, קיימת תחרות בלתי פוסקת בין מארגני האירועים השונים, כאשר כל מי שמפיק אירוע מכיר את המרדף ליצירת האירוע המושלם, האירוע הייחודי והקסום, שנחרט בזיכרונם של כל המשתתפים בו, ומקנה למארגן שלל שבחים ומחמאות, ובצדק.

מרבית מארגני האירועים, בניסיון להתעלות על אירועים קודמים, מתמקדים בהעצמה – אולם גדול יותר, אוכל מגוון יותר, קישוטים מפוארים יותר וכדומה. רק מעטים מבינים שבשביל ליצור אירוע ייחודי באמת, שיותיר חותם ארוך טווח על כל משתתפיו, צריך לחשוב אחרת, לצאת מהשבלונה המוכרת, וללכת על פעילויות ייחודיות באמת, שמשלבות בין הטעם המוכר והאהוב ובין חוויה חדשה ולא מוכרת, שתשמח מכל הלב את חתן/חתני השמחה, וכמובן את כל אלו שבאו לשמוח בשמחתם.

למרבה המזל – אני פה בשביל להציע לכם חוויה כזו בדיוק – הקלטת שיר או הקדשה מיוחדת לאירוע בעזרת חדר הקלטה יעודי!

בניגוד לכל שאר החוויות המוכרות, אותן מרבית האורחים כבר מכירים מאירועים קודמים, השמעת שיר או הקדשה מיוחדת במהלך האירוע, אשר מוקדשים במיוחד לחתן השמחה, היא הדרך הטובה ביותר לעצור את ההתנהלות הרגילה ואת שיחות החולין במהלך האירוע ולמקד את הזרקור על חתן השמחה באמצעות הקדשה או שיר שמופנה אליהם באופן אישי. לא רק שמדובר בחוויה ייחודית ומרגשת במיוחד עבור מי שההקדשה מתייחסת אליו, זו גם הדרך לשלב את כל האורחים – קרובי משפחה, חברים קרובים וקולגות מהעבודה – באירוע, ולמקד את תשומת ליבם בחתן או חתני השמחה. אין שום ספק – הרגע החגיגי בו ההקלטה מהדהדת ברחבי האולם, הופך במרביתם המוחלט של המקרים לשיאו של האירוע, ומאפשר לכל משתתפי האירוע להשתתף מכל הלב בשמחה, ולהתחבר לאווירה המיוחדת הייחודית לאותו האירוע.

חושבים על הקלטת שירים באולפן? אני פה לרשותכם!

נעים מאד! שמי קובי פרל ואני עוסק בתחום של מוזיקה והקלטות לאירועים מעל 12 שנה. עם הניסיון שצברתי ברור לי לחלוטין שאין אירוע אחד שדומה למשנהו, וכל אירוע הוא ייחודי, הדורש התייחסות שונה למאפייניו המיוחדים.

אם גם אתם חשבתם על הקלטת שיר באולפן או הקדשה לאירוע, בתור המארגנים או בתור מוזמנים, אני מזמין אתכם לפגישה אישית איתי, אראה לכם את חדר ההקלטות שלי, שם נשב ונקדם ביחד את הרעיון שלכם לברכה ייחודית ומרגשת, לה כל משתתפי האירוע ייחשפו בדיוק במועד וברגע המתאים, ושתשאיר חותם בקרב כל הנוכחים, ובמיוחד – אצל חתני האירוע.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר