תקליטן לבת מצווה

הבת הגיעה לגיל בת המצווה ואין התרגשות גדולה מזו בקרב כל בני המשפחה! עכשיו הזמן לארגן את אירוע בת המצווה שלה ומדובר בארגון של לא מעט נושאים ופרטים. אחד מהם, שנחשב לחשוב ומהותי ושיש לו חלק עצום בהצלחת האירוע הוא בחירה נכונה של תקליטן לבת מצווה שיגיע להנעים את האירוע בשירים ומוזיקה וכמובן יהיה האחראי להרקדת האורחים ברחבה. היום כבר ידוע מעל לכל ספק שלא כדאי להקל ראש בבחירה של הדי ג’יי, שכן בחירה נכונה יכולה להיות ההבדל בין אירוע משמים לבין אירוע שהאורחים לא ירצו ללכת ממנו הביתה.

איך לבחור די ג’יי לבת מצווה?

לא קל כיום למשוך את תשומת ליבן של הנערות הצעירות. יש עולמות תוכן מאד ספציפיים שמעניינים אותן ולכן יש חשיבות בהכרות מעמיקה עמן לפני האירוע עצמו. קובי פרל-תקליטן מקצועי ומנוסה שמוצא את הדרך בצורה נהדרת להגיע היישר לליבן של הבנות המתבגרות. הוא מכיר את הטרנדים שמעניינים אותן, את האומנים והזמרות האהודים, את השפה שבה הם משתמשים בשיחות שלהן וכך, ביחד עם ההורים של הנערה ובשיתוף מלא אתה – בונים אט אט את האירוע שמתאים לה עם רשימת שירים מיוחדת לבת מצווה, אפשרות להכנת / הקלטת שיר + קליפ בת מצווה מיוחד ומקורי.

אירוע שמציין את הגעת הילדה לגיל בת המצווה חייב להיות מרגש ומשמח ובמקרים רבים להציב רף גבוה עבורה. היא תראה שההורים שלה מתכננים עבורה אירוע מושקע ומיוחד ותתרגש לקראתו עד מאד. כשקובי פרל נפגש עם הנערה והוריה – חשוב לו מאד להכיר אותה היטב. מה היא אוהבת? מה התחביבים שלה? איך היא מדמיינת את מסיבת בת המצווה שלה? מה חשוב לה? על מה היא מעדיפה לוותר? עבור כל תשובה שתענה הנערה יוכל קובי לשתף מהניסיון שלו, הוא יענה האם כדאי כך או אחרת, האם עדיף לבחור בדרך זו או זו וכמובן יוכל לראות דוגמאות בתמונות או סרטונים של אירועי בת מצווה שבהם לקח חלק ואיך הבחירות שלו והפעולות שלו הפכו את האירוע למיוחד במינו. זו הדרך לבחור את אופי המוזיקה שתושמע באירוע. לא מדובר בבחירה אקראית אלא בבחירה שהרבה מחשבה ותשומת לב מוקדשות לה.

תקליטן לבת מצווה מיוחדת ובלתי נשכחת

סדר הפעולות של האירועים במהלך מסיבת בת מצווה לא חייב להיות כזה שחוזר על עצמו באירועי בת מצווה אחרים. דווקא המחשבה מחוץ לקופסה, ההתאמה האישית לרצונות של הנערה וקצת חשיבה יצירתית מצד ההורים שלה יכולות להפוך את האירוע לכזה שהאורחים ייצאו ממנו בתחושות של הנאה גדולה. לפעמים דווקא הדברים הקטנים שלא מקדישים להם מחשבה בדרך כלל הם אלה שיגרמו לאורחים דרך חשיבה אחרת אודות האירוע והם יבינו מהר מאד שזהו אירוע מיוחד, אירוע שלא יהיה כמו אירועים אחרים שבהם הם השתתפו. הם יידעו שכאן עומד להיות משהו אחר, חדיש!

זו המטרה של תקליטן לבת מצווה, קובי פרל. הוא יבנה ביחד עם הנערה והוריה את האירוע, יבצע את כל ההתאמות הנדרשות כדי שהאירוע יתאים בדיוק למשפחה ויעשה כל שביכולתו כדי לוודא שהאורחים נהנים. גדולתו של תקליטן מצטיין היא בכך שהוא שם לב לאורך כל האירוע איך מגיבים האורחים למוזיקה ולשירים ויודע לאן ואין לנתב את האנרגיות לכיוון של הנאה שלמה וכיף גדול. ביחד עם קובי אפשר להחליט על קונספט מסוים שיהיה באירוע וכך ביחד למצוא את האלמנטים שיחזקו את הקונספט וישדרו אתו על אותו הגל.

צור קשר

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר