מסיבות קונספט לפורים

מסיבת קונספט לפורים

מסיבת קונספט לפורים

למסיבת פורים יש אווירה מיוחדת. היא שונה מכל אירוע ומכל סוג אחר של מסיבה. זה הזמן והמקום לחגוג עדליידע בשמחה גדולה, כשכולם מחופשים סביב, נראים במיטבם ויש באוויר אנרגיה טובה. האנרגיה הטובה הזאת, שהופכת את המסיבה לבלתי נשכחת, מושפעת מהמוסיקה המתנגנת. כשהמוסיקה קולעת, אתם נסחפים לתוך החוויה אפילו בלי לשים לב, מתמסרים ופשוט מרשים לעצמכם לרקוד, ליהנות וליצור זיכרונות עם בני משפחה, חברים או עמיתים לעבודה.

משנכנס אדר מרבים במסיבות פורים

פורים הוא אחד החגים שישראלים הכי אוהבים לציין. זהו חג שמח עם אנרגיה טובה וכולם מחכים להיות נוכחים במסיבה של הקיבוץ, המועדון או מקום העבודה. מסיבת פורים היא ה-מסיבה בה”א הידיעה, האירוע שכולם מחכים לו ותוכנן בקפידה. ואם השקעתם במיקום, בעיצוב, באטרקציות, ובאוכל אין שום סיבה שלא תשקיעו במוסיקה. המוסיקה היא הלב של כל אירוע, עליה קמות ונופלות מסיבות שלמות ובעזרתה אפשר ליצור בדיוק את האווירה שחלמתם ליצור. בפורים המוסיקה אפילו עוד יותר חשובה, מדובר בחג מאוד שמח, זו מצווה לשמוח בו, כך שעל הדי. ג’יי הנבחר להיות בעל ניסיון קודם בסוג כזה של מסיבות כדי לקלוע למטרה.

די ג'יי למסיבת פורים

הקונספט במרכז הרחבה

המון מסיבות פורים כוללות קונספט מרכזי. הקונספט הוא מאפיין גם של מסיבות בקיבוצים ברחבי הארץ, כאשר צוות החג בוחר נושא מרכזי וכל חברי הקיבוץ בוחרים לעצמם תחפושת ברוח הנושא הנבחר. אבל אפשר בהחלט למצוא נושא מרכזי גם במסיבות חברה או במסיבות במועדונים. דוגמה לקונספטים מאוד מדליקים: סגנון המערב הפרוע, או קונספט הואנה קובה. הרעיון המרכזי הוא שעל כל המשתתפים להתחפש באווירת הקונספט הנבחר ולהיות יצירתיים. למעשה נדיר למצוא במסיבות קונספט תחפושות שגרתיות של אינדיאנים או שוטרים, לרוב התחפושות יהיו יצירתיות יותר וקשורות לנושא.

שילוב מנצח בין קונספט למוסיקה

מלבד התחפושות גם המוסיקה נותנת את הטון ועוזרת ליצור את האווירה. במסיבה בעלת קונספט של הואנה קובה מומלץ ורצוי לשלב שירים קובניים או שירים בעלי מקצב ספרדי. המוסיקה תעזור ליצור חוויה על חושית שתעצים את האווירה והאנרגיות של המשתתפים ותשלים את הקונספט, העיצוב והתחפושות שלהם. אותו הדבר כאשר מתכננים מסיבת קונספט של המערב הפרוע. גם כאן בחירה נכונה של מוסיקה תעשה הבדל משמעותי ותהפוך את המסיבה לכמה שיותר מוצלחת ואיכותית. השילוב המושלם בין קונספט למוסיקה יעזור להרים את המסיבה וליצור בדיוק את האווירה הרצויה.

שירותי מוסיקה למסיבות פורים

כל הסיבות לחגוג עם די. ג’יי קובי פרל

בחירת מוסיקה למסיבת פורים זו משימה חשובה: פורים זה החג האהוב על אחוז נכבד מהישראלים, חג שכולו קרנבל ולכן על המוסיקה להיות מתאימה לקונספט ויחד אתו להרים את המורל. כבר מעל 10 שנים שדי. ג’יי קובי פרל מככב במסיבות פורים ברחבי הארץ עם אהבה גדולה לעולם המוסיקה והסאונד. לדי. ג’יי קובי פרל ניסיון וידע רב בתחום האירועים וכתוצאה מכך הוא יכול להפוך את מסיבת הפורים שלכם לבלתי נשכחת ולשלב רעיונות נוספים ואטרקציות שיתאימו לקונפסט של האירוע בצורה מושלמת.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר