בחירת שירים לאירוע

בחירת שירים לאירוע

בין אם מדובר על חתונה, מסיבת יום הולדת גדולה, אירוע מצווה או אירוע עסקי נוצץ, בין הדברים שחייבים להיות מושלמים כדי שהערב כולו יהיה הצלחה -המוזיקה היא הגורם המשפיע. מוזיקה מחברת אנשים, מייצרת את האווירה ואת האנרגיות באירוע וקובעת את הטון! לכן יש חשיבות רבה לבחירת שירים לאירוע, לבחירת הסגנונות המוזיקליים הנכונים וכמובן לתזמן ולנהל את הכל לכדי שלמות מוזיקלית שלא רק תומכת באירוע המוצלח שלכם אלא ממש מובילה אותו. 

אז יש לכם אירוע מתקרב, כבר סגרתם מקום, הכנתם רשימת מוזמנים ואפילו בחרתם איזה אוכל יוגש, עכשיו אתם צריכים די-ג’יי מקצועי ואיכותי שיידע לנווט את האירוע שלכם מוזיקלית בצורה האופטימאלית – DJ קובי פרל. ולמרות שזו העבודה שלי כ-DJ לבחור את השירים ולנצח על כל היבטי המוזיקה והסאונד, אשתף אתכם בתהליך הנכון והמוכח של בחירת שירים לאירוע – מתוך שקיפות ומתוך כך שכל אירוע הינו מותאם אישית לחלוטין מבחינת המוזיקה והאווירה. 

אפשר לייצר אירוע עם מוזיקה אקלקטית ובמגוון רחב של סגנונות המותאמים לסגנון, לזמן ולקהל באירוע, אפשר ליצור אירועים סביב קונספט מוזיקלי ייחודי, אפשר להרים אירוע בו המוזיקה היא לחלוטין אתם!

המוזיקה בשלבים הראשונים של האירוע

לאירועים לרוב יש קצב מסוים ההולך ונבנה לאורך הערב, סדר כלשהו של מרכיבי האירוע. המוזיקה צריכה להתאים את עצמה לשלבי האירוע ובמידה רבה היא גם מרכיב משמעותי בקביעת האווירה בכל שלב. לכן, מבחינת בחירת שירים לאירוע יש לקחת בחשבון את הקצב של האירוע ואת התקדמות השלבים בו. אני, ביחד אתכם כבעלי האירוע, חושב על ה”ביט” הנכון שצריך ללוות את השלבים הראשונים של האירוע – קבלת הפנים, הגשת מנות פתיחה, לקראת החופה או הטקס המרכזי, בעת פתיחת המזנונים או לחלופין תחילת ההגשה לשולחנות וכן הלאה. 

כך באירועים מסוימים יתאימו שירים בסטייל של צ’יל האוס אלקטרוני, באירוע אחר תתאים מוזיקת ג’אז עדינה ואלגנטית ובאחרים נעדיף דווקא קאברים אקוסטיים נעימים לשלב ההתחלתי של מוזיקת קבלת הפנים למשל. 

בחירת שירים לחופה או לטקס המרכזי באירוע

בחתונה, השיא הוא טקס החופה כמובן, הרגע עבורו כולם הגיעו והתכנסו יחד והרגע שאחריו הכל משתחרר וממריא לגבהים של שמחה, התרגשות וחגיגות. גם באירועים רבים אחרים שאינם חתונות יש טקס כלשהו או אירוע מרכזי שהוא מהות האירוע. המוזיקה היא מן הסתם מרכיב משמעותי בטקס הנישואין מתחת החופה וכמו כן בכל טקס או אירוע מרכזי אחר באירועים מסוגים שונים. תהליך בחירת שירים לאירוע צריכה לשרת ולהוביל את רגע השיא הזה. 

בהקשר לשירי כניסה ויציאה מהחופה, השירים חייבים להיות כאלו בעלי משמעות לבני הזוג עצמם, אך גם כאלו אשר תואמים לאופי הפרטני של הזוג ולמסר שהוא רוצה להעביר.

הכנת שיר כניסה לחופה בחתונה

בחירת מוזיקה לריקודים – הזדמנות אחת להצלחה!

המוזיקה חשובה לכל אורך האירוע ובכל שלביו. אפילו אם המוזיקה אינה חזקה או מקפיצה בשלבים הרגועים יותר של האירוע, היא משפיעה מאוד על הלך הרוח ועל האווירה באירוע, אפילו באופן בלתי מודע. אבל הדברים הופכים להיות לגמרי מודעים ובחזית כאשר מגיעים לשלב הריקודים – כאן המוזיקה עוברת לקדמת הבמה והיא ממש האלמנט המרכזי הקובע את כיוון האירוע, את מעורבות האורחים ואת ההנאה מהמשך הערב.

רגע קריטי הוא התחלת שלב הריקודים, זהו הרגע לתפוס את תשומת הלב, לגרום לכמה שיותר אורחים לקום מהכיסאות ולהיכנס לרחבה להתחיל לרקוד וליהנות יחד. תחילת הריקודים חייבת להיות מושלמת ומאוד מדויקת לאירוע שלכם ולקהל היעד, התאמה שהיא כמו כפפה ליד כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני! ואלו הם פחות או יותר גם פני הדברים לאורך כל שלב הריקודים, אני בתור די-ג’יי צריך להרגיש את הקהל מהרגע הראשון ולהיות קשוב ובתשומת לב קפדנית לאורך כל האירוע – כדי לבצע בחירת שירים מדויקת וחכמה בזמן אמת ולכוון את האווירה באירוע שלכם לאן שאתם רוצים וצריכים – זהו המתכון המנצח לאירוע מושלם!

ואם אחרי הריקודים עוד נשאר לכם ולאורחים שלכם כוח לאפטר פארטי, גם כאן תפקידו של ה-DJ לא מפסיק בהקשר של בחירת שירים לאירוע. יש להתחשב בהעדפות של הקהל הצעיר שנשאר לרקוד עד לשעות הקטנות שלקראת סוף האירוע, איזו מוזיקה ואילו שירים הכי ישחררו את הרוקדים ויגרמו להם להישאר באולם.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר