הרכב מוזיקלי VS תקליטן

הרכבים מוזיקליים לקבלת פנים

הרכבים מוזיקליים לקבלת פנים

בחירת מוסיקה לאירוע שלכם זו משימה חשובה, שיכולה להשתבש אם לא תקדישו לנושא מספיק מחשבה. יכול להיות שכמו רבים, אתם מתלבטים בין תקליטן לבין הרכב מוסיקלי. ובאמת לכל אפשרות ישנם יתרונות וחסרונות. ישנם כאלו שימליצו לכם על הרכב ללא צל של ספק, בעוד שאחרים יגידו שתקליטן דווקא הוא האפשרות הנכונה ביותר. לכאן או לכאן, עליכם לבחור באפשרות המתאימה לאירוע שלכם ולהסתמך על מוניטין, ניסיון מוכח, המלצות של לקוחות קודמים, עלות אל מול תועלת ועוד.

עדיין לא מצליחים להחליט? ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות של שתי האפשרויות.

הרכב מוסיקלי – יתרונות וחסרונות

הרכב מוסיקלי כולל להקה חיה אשר מנגנת בזמן אמת במהלך האירוע, עם זמרים, נגנים, כלי נגינה, ציוד הגברה ועוד.

  • יתרונות – מוסיקה חיה של הרכב מוסיקלי תמיד נעימה לאוזן. אפשר שההרכב ילווה אתכם לכל אורך הערב ואפשר שהוא ייקח חלק רק בשלב מסוים שלו כמו למשל בקבלת הפנים. אפשרות זו מתאימה לבעלי טעם מוסיקלי אנין וייחודי והיא תהפוך את האירוע למיוחד ומקורי יותר ביחס לאחרים. ישנם הרכבים מוסיקליים שמנגנים מוסיקה מקורית, בעוד שאחרים מנגנים “קאברים” של הרכבים וזמרים מפורסמים.
  • חסרונות – על אף שאפשרות זו קוסמת ונשמעת רומנטית ומיוחדת לא פעם היא טומנת בחובה גם חסרונות. ישנם הרכבים שמתמחים בסגנון מוסיקלי מסוים כך שלא יתאימו למגוון הרחב של המוזמנים שהגיע לאירוע שלכם. כמו כן הרכב דורש תנאים מיוחדים כמו הגברה וכדומה ולא פעם הוא עשוי לאכזב את האורחים שמצפים למוסיקה מעט יותר עדכנית ועכשווית. כמו כן לרוב הרכב מוסיקלי יקר יותר יחסית.

 

הרכבים מוזיקליים לאירועים

תקליטן – יתרונות וחסרונות

תקליטן הוא אדם שלוקח פיקוד על הנושא המוסיקלי ומשמיע שירים לאורך כל האירוע באמצעות ציוד מקצועי.

  • יתרונות – תקליטן תמיד מעודכן בכל השירים הכי טרנדים ועכשוויים והוא מכיר גם קלאסיקות של כל הזמנים. כשהתקליטן טוב הוא יכול להתאים את המוסיקה לקהל היעד, למיקום, לסוג ואופי האירוע, לזמן שבו הוא נערך ולמטרתו בצורה טובה ומקצועית. ביחס להרכב מוסיקלי השקעה בתקליטן היא משתלמת יותר, מה גם שלתקליטנים יש היום המון גימיקים שיכולים לשדרג את האירוע במידה משמעותית. בנוסף לתקליטנים יש פלייליסט מגוון כך שיכולים להתאים את עצמם לסוגים שונים של אירועים.
  • חסרונות – לעומת הרכב מוסיקלי התקליטן אינו משמיע מוסיקה חיה, כך שאם לרגע תהיה תקלה בהגברה הדבר עשוי להשפיע על המסיבה ואפילו לקטוע אותה. חשוב לבצע בחירה נכונה של תקליטן מכיוון שתקליטן לא מנוסה יכול להחטיא את המטרה, להגיע ללא רשימת שירים מספיק גדולה, להיות בעל היכרות מוגבלת עם סגנונות מוסיקליים מגוונים ועוד. מומלץ ורצוי להגיע לאירוע שבו מנגן התקליטן לפני שאתם חותמים כדי לראות מה התגובה אליו והאם הוא באמת מתאים לאירוע שלכם.

 

קובי פרל מתקלט באירוע

ואולי בכלל, טובים השניים מן האחד?

כאמור לשתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות. לכן אם תרצו ליהנות מכל העולמות אתם יכולים לחשוב על אפשרות לשלב בין תקליטן להרכב מוסיקלי באירוע שלכם. מחד תוכלו לחלק תפקידים כלומר להחליט שההרכב ישתלב בזמן קבלת הפנים, בעוד שהתקליטן ינגן במסיבה, מאידך תוכלו גם לשלב בין השניים בו זמנית. כלומר: התקליטן מנגן שירים וההרכב מנגן מוסיקה חיה בהתאמה ברקע. אם בחרתם באפשרות זו אין ספק שהאירוע שלכם יהיה כמה שיותר שמח, רק דאגו שהתקליטן וההרכב יהיו מתואמים, כדי שהאירוע שלכם יהפוך להצלחה מסחררת והמוסיקה שתתנגן אכן תהיה מנגינה לאוזניים שלכם ושל האורחים.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר