תקליטן או תזמורת?

תקליטן לאולם אירועים

תקליטן לאולם אירועים

אין ספק כי אחד המרכיבים החשובים לחתונה מוצלחת היא המוסיקה, שגורמת לכל המוזמנים להשתחרר וליהנות באירוע כמה שיותר.

בעבר היו נוהגים להזמין להקה או תזמורת חתונות , שהיו שרים שירים מכל הזמנים והמקצבים כמו : הורה ,חסידי, ישראלי, דיסקו ,טנגו ,ועוד…. להקות שהיו ממש טובות בצעו את השירים מאוד קרוב למקור והדהימו את הקהל ביכולות הבימתיות. כדי לבצע שיר חדש שיצא היה צורך בחזרות ועיבודים של חברי הלהקה ואז לא תמיד הלהקות היו מעודכנות בלהיטים האחרונים שיצאו.

בשנות ה 90 נכנסו התקליטנים והפכו ללהיט בחתונות בפרט ובאירועים בכלל, התקליטן הציע את הגרסאות המקוריות לעומת הלהקות ששרו קאברים שלא בהכרח תרמו לשיר. לתקליטן יש את היכולת להשמיע להיטים חדשים הרבה יותר מהר מאשר הלהקות. התקליטן גובה בדרך כלל מחיר יותר זול מאשר להקה ,כיוון שלהקה יכלה להגיע ל 12 אנשים כולל צוות הגברה וגם לחסוך את מחיר המנות שבעל האירוע היה צריך לשלם בעבור הלהקה, לתקליטן לא היה צורך לסיים שיר מסיום כדי להכניס שיר אחר , דבר שאצל להקות ששרו מחרוזות היו מגיעים לסוף המחרוזת ואז עוצרים לדקה בה המנחה היה מתחיל “לחפור” לקהל עם כל מיני ברכות וכו’.

לסיכום תקליטן לחתונה היא הבחירה השכיחה והמקובלת היום, ויש עוד המון סיבות לכן. להקות הפכו להיות סוג של נישה באירועים מאוד ספציפיים וגם עם תקציב יותר גדול – בתנאי שהלהקה מצדיקה את המחיר ,גם אז עדיף להקה של זמר מסיום, ובקטע אחד של האירוע כך שתדע לנגן רק את החומרים של אותו זמר ושלא תצטרך לעבור ביון הרבה סגנונות בערב אחד את זה התקילטן ידע לעשות הרבה יותר טוב.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר