מוזיקה למסיבות ואירועים

19/12/2016

ההבדל בין תקליטן אחד לבין צמד תקליטנים?

האם מומלץ לשכור את שירותיהם של צוות תקליטנים כפול ומהם ההבדלים כאשר ישנם צמד תקליטנים לבין תקליטן אחד? בכל מסיבה ואירוע הDJ- הוא העניין המרכזי שעליו יקום או חלילה יפול הערב. צוות תקליטנים כפול  - על בסיס טובים השניים מן ... קרא עוד »


תקליטן לאולם אירועים

19/12/2016

תקליטן או תזמורת?

אין ספק כי אחד המרכיבים החשובים לחתונה מוצלחת היא המוסיקה, שגורמת לכל המוזמנים להשתחרר וליהנות באירוע כמה שיותר. בעבר היו נוהגים להזמין להקה או תזמורת חתונות , שהיו שרים שירים מכל הזמנים והמקצבים כמו : הורה ,חסידי, ישראלי, דיסקו ,טנגו ... קרא עוד »


עריכה והפקה של קליפ לאירוע

19/12/2016

חתונה בצפון

תחום החתונות הוא תחום רחב מאוד. החידושים הרבים שיש בתחום זה הינם גדולים, וכל הזמן צצים להם טרנדים חדשים הנוגעים בדבר. חתונה היא אירוע מיוחד מאוד, בו בני זוג מאחדים את חייהם יחד ומתחילים את הפרק המשפחתי בחייהם. הדבר ... קרא עוד »


התאמת המוזיקה לכל סוגי האורחים

19/12/2016

אטרקציות לאירועים – המומלצות ביותר

בתור תקליטן שראה ולקח חלק באלפי אירועים, באפשרותי להמליץ לכם על שלל דברים לאירוע שלכם ועל ספקים רבים שאני מכיר ואוהב. במאמר הבא אערוך סקירה דווקא של האטרקציות הטובות ביותר שראיתי לכל סוגי האירועים, מאטרקציות לחתונות, אטרקציות ליום הולדת, אטרקציות ... קרא עוד »


מוזיקה למסיבות בצפון

19/12/2016

איך להרכיב רשימת שירים לאירוע?

מתכננים אירוע בקרוב? בין אם מדובר בבר מצווה או חתונה יש להביא בחשבון את נושא המוסיקה. מוסיקה תופסת חלק נכבד באירוע, ולכן יש להקדיש זמן רב לבחירת מוסיקה שתשמח את קהל האורחים ותגרום להם ליהנות מהאירוע. הרכבת רשימה מוסיקלית ... קרא עוד »


בחירת רשימת שירים לאירוע בעזרת תקליטן

19/12/2016

האם חשבתם שבחירת ספקים לחתונה זה פשוט?

השגתה את האומץ להציע לה נישואים?! מכאן זה רק מתחיל. זוגות צעירים רבים אשר מתכננים חתונה נכנסים להרפתקה  ארוכה אשר תלווה אותם בשיחות טלפונים רבים עם לא מעט ספקי מקצוע שונים שיתרמו בהפעלת האירוע ויהפכו אותו לאירוע חתונה שתיזכר ... קרא עוד »


הכנת מוזיקה לאירוע החתונה

19/12/2016

היום הגדול מתקרב – למה אתם חייבים לדאוג בחתונה שלכם?

ככל שהזמן עובר ומתקדם, כך גם מתפתחים אמצעי הטכנולוגיה ומעשירים את עולם המוסיקה שמתנהל באמצעות מכשירים וככל שיהיו מתקדמים ואיכותיים יותר, כך גם המוסיקה תשמע טוב יותר. עולם האירועים לא עוצר לרגע ונראה כי היום יותר מתמיד, ישנה חשיבות ... קרא עוד »


מוזיקה שקטה לקבלת פנים

19/12/2016

הקשר בין צלם מגנטים לתקליטן

אירוע באשר הוא מהווה ציון דרך, בין אם זה אירוע בר מצווה או אירוע חתונה, אירוע באשר הוא אינו מושלם ללא צלם מגנטים. תקליטן לעומת זאת משול למעצב האירוע. בניצוחו של התקליטן מנהלים ומתרחשים המאורעות השונים באירוע ובכלל זה ... קרא עוד »


תקליטן לאירועים באולם סגור

19/12/2016

טיפים לבחירת תקליטנים

כל אחד יודע כי למוזיקה יש תפקיד חשוב מאוד בכל חתונות, אירוע או מסיבה. לפניכם מספר טיפים מועילים במיוחד אשר ייסעו לכם לעבור את מהלך בחירת תקליטנים באופן קל, פשוט, ממוקד ונכון. כאשר אתם הולכים לראות תקליטנים בעבודה על מנת ... קרא עוד »


ספקים מובילים לחתונה

מזל טוב אתם עומדים לחגוג חתונה בקרוב מאוד, הנה כל מה שעליכם לדעת רגע לפני שאתם מתחתנים. ריכזנו לפניכם את כל הספקים המובילים בכל התחומים על מנת לדעת רגע לפני החתונה מה צריך על מנת לתפעל את החתונה בצורה חכמה ... קרא עוד »


נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר