טיפים לבחירת תקליטנים

תקליטן לאירועים באולם סגור

תקליטן לאירועים באולם סגור

כל אחד יודע כי למוזיקה יש תפקיד חשוב מאוד בכל חתונות, אירוע או מסיבה. לפניכם מספר טיפים מועילים במיוחד אשר ייסעו לכם לעבור את מהלך בחירת תקליטנים באופן קל, פשוט, ממוקד ונכון.

כאשר אתם הולכים לראות תקליטנים בעבודה על מנת להתרשם מאופן עבודתם, חשוב מאוד לבדוק האם אתם אוהבים את מה שאתם שומעים או לא. במידה ואתם לא חשים כל סימפטיה למוזיקה או כל חשק לרקוד, סביר להניח כי התקליטן לא יתאים לכם, ועל כן, אין לכם למה לבזבז את הזמן.

    • אם אתם לא מעוניינים ללכת בפועל לראות ולהתרשם מעבודתו של התקליטן, אתם תמיד יכולים לבקש ממנו לראות סרט חתונות בו הוא עבד. מהסרט תוכלו גם כן ללמוד על אופי האירוע ועל סגנון עבודתו של התקליטן.
    • כמו כל איש מקצוע אחר אשר אתם לוקחים ליום האירוע שלכם, חשוב כי תיווצר כימיה טובה ביניכם. ישנם תקליטנים רבים, ולכל אחד אופי והתנהלות אחרת, לכן, בדקו האם אתם מרגישים בנוח, והאם נראה לכם כי זה האיש המתאים ביותר לנגן באירוע שלכם.
    • דאגו לסגור חוזה עבודה הכולל את כל הפרטים החשובים ליום העבודה: תאריך, שעת התחלת עבודה, שעת סיום עבודה – תקליטנים לאירועים בדרך כלל מתחייבים לעבוד עד סוף האירוע ועד אחרון האורחים, מחיר, וכמובן, אגרת התשלום לאקו”ם צריכה אף היא להיות כלולה במחיר.
    • בדקו האם לתקליטן הנבחר יש את כל הציוד המתאים על מנת לעבוד באירוע שלכם. בדרך כלל, תקליטנים מקצועיים מחזיקים את כל המערך הטכני הנדרש על מנת לעבוד באירועים. כמו כן, קחו מאולם האירועים או גן האירועים את המפרט הטכני הקשור לכל נושאי ההגברה והעבירו אותו לתקליטן.
  • בחרו מבעוד מועד מספר שירים אשר חשובים לכם מאוד כי הם ינוגנו באירוע. שירים כמו שיר כניסה לחופה, שיר יציאה מהחופה ושיר סלואו צריכים להיות קבועים מראש, כמובן שאתם יכולים להעזר בתקליטן שלכם על מנת לבחור את השירים המתאימים.
  • הדגישו מראש מה הסגנון המוזיקלי המועדף עליכם ואיזה שירים אינכם מוכנים שינוגנו באירוע, כאשר אתם מגדירים מראש, כך אתם יכולים להיות בטוחים ולא מופתעים במהלך האירוע.

מאחר ולעבודתם של תקליטנים תפקיד חשוב מאוד בכל אירוע ובכל חתונות, דאגו לבחור בתקליטן מנוסה ומקצועי, אשר מבין את הסגנון המוזיקלי שלכם ואת האופי של האירוע. דאגו לסגור את כל הפרטים החשובים מבעוד מועד, על מנת שתוכלו להבטיח כי לא יהיו כל הפתעות, בנוסף – אל תשכחו לסמוך על התקליטן שלכם שיבין את האירוע ואת אופי הקהל וידאג לשלהב את האורחים במוזיקה נהדרת.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר