הקשר בין צלם מגנטים לתקליטן

מוזיקה שקטה לקבלת פנים

מוזיקה שקטה לקבלת פנים

אירוע באשר הוא מהווה ציון דרך, בין אם זה אירוע בר מצווה או אירוע חתונה, אירוע באשר הוא אינו מושלם ללא צלם מגנטים. תקליטן לעומת זאת משול למעצב האירוע. בניצוחו של התקליטן מנהלים ומתרחשים המאורעות השונים באירוע ובכלל זה גם צלם מגנטים. המגנטים כבר מזמן לא נחשבים כמותרות, הם חובה בכל אירוע, גדול וקטן כאחד. הטרנד של צלם מגנטים הפך להיות בדיוק כמו תליטן, עניין שחייבים אותו.חשוב להבין את תפקידו ואת הקשר הישיר שלו לתקליטן. צלם מגנטים אינו כמו צלם אירועים רגיל, לרוב הוא חמוש במצלמה מהירה לא דווקא מהחדישות ביותר וכל מטרתו של הצלם היא להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, על זה מושתת כל עניין צילום המגנטים.

המנצח על האירוע, תקליטן וצלם מגנטים

אותן תמונות שמצולמות במהלך האירוע ונמצאות זמינות על לוח מגנטי ומוצגות לראווה הם הטרנד החם ביותר באירועים על סוגיהם. צלם מגנטים חייב להיות בשיתוף פעולה מלא עם התקליטן על מנת שיוכל לבצע את משימתו כהלכה והיא צילום תמונות ספונטניות ארעיות ולא מתוכננות, אותה קפיצה משותפת או אותם קבוצת חברים שנפגשים על במת הריקודים שווה צילום. צלם מגנטים אינו עובר בין שולחנות האורחים ומצלם, צלם מגנטים גם לא מכין סרט וידאו, התקליטן שנמצא בקשר ישיר עם צלם מגנטים  תפקידו להסתנכרן עם הצלם ולומר לו מתי יוצאים לרקוד, הצילומים הטובים באמת הם אלו שאינם מתוכננים ושצולמו על רחבת הריקודים.

אירוע מושלם עם צלם ותקליטן

השילוב המושלם בין תקליטן לבין צלם מגנטים מניב את התוצאה המושלמת ביותר, התמונות של החברים והחברות, המשתתפים והאורחים ואף של בעלי האירוע. צלם מגנטים הוא למעשה יוצר הזיכרונות האמיתי. כולם יודעים שהייתם באירוע כזה או אחר, אך באמת אם נהניתם יהיה אפשר לראות על המגנט. תנסו להיזכר כמה זיכרונות כלו מודבקים לכם על המקרר ואז תבינו עד כמה אותם תמונות יקרות וחשובות כי אלו הן התמונות האמיתיות שמראות את האמת, לא חיבוק או חיוך מאולץ. התהליך של צלם מגנטים אינו מורכב אלא להיפך, פשוט מאוד. בפועל מה שקורה הוא שהצלם יוצא לרחבה כאשר התקליטן שם מוסיקה לריקודים, הצלם מצלם את המשתתפים ומיד פורק את התמונות למחשב נייד, אותם תמונות מעוטרות במסגרת, מוסיפים להם הגדשה בכתב ומודפסים על נייר עבה יחסית, המקצוענים בשלב זה מניילנים את התמונה על יד למינציה, (יש אחרים שלא מניילנים), ולאחר הניילון מדביקים את דף התמונות על גבי לוח מגנטי, אותו לוח / דף מגנטי נחתך בגיליוטינה למספר חלקים כמספר התמונות (לרוב כ 10בדף) ואת המגנטים המוכנים תולים על גבי לוח מתכתי במקום שבו כל האורחים יכולים לראות ולגשת ולקחת. כיום להבדיל מבעבר האורחים מחכים ומצפים לאותו לוח מגנטי.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר