האם חשבתם שבחירת ספקים לחתונה זה פשוט?

בחירת רשימת שירים לאירוע בעזרת תקליטן

בחירת רשימת שירים לאירוע בעזרת תקליטן

השגתה את האומץ להציע לה נישואים?! מכאן זה רק מתחיל. זוגות צעירים רבים אשר מתכננים חתונה נכנסים להרפתקה  ארוכה אשר תלווה אותם בשיחות טלפונים רבים עם לא מעט ספקי מקצוע שונים שיתרמו בהפעלת האירוע ויהפכו אותו לאירוע חתונה שתיזכר להרבה מאוד זמן בזיכרון האורחים.

ליפני תחילת ה”הרפתקה” מומלץ לכל זוג צעיר אשר החליט להתחתן לערוך רשימה ובה לציין את כל הגימיקים , אטרקציות וההפעלות אשר יהפכו את האירוע לבלתי נשכח כמו: תקליטן, צלם תמונות ווידאו, צלם תמונות מגנטים, קייטרינג ואוכל ,ואפילו להשכיר חברת הפקות אשר תדאג להפקת האירוע כולו ותחסוך לכם הרבה שיחות טלפון עם ספקי שירות לחתונות.

שיטת עשה זאת בעצמך – יתרונות וחסרונות

זוגות רבים מעדיפים להפיק את האירוע בעצמם כלומר לדאוג לכל האטרקציות וההפעלות ללא חברת הפקות. לשיטה זו יש יתרונות אך לא מעט חסרונות בשיטה זו בעל האירוע שזה בעצם הזוג הצעיר סוגרים עם כל אחד מספקי השירות באופן פרטי בדיוק את דפוס ואופן העבודה. בשיטה זו הזוג הצעיר סוגר עם כל ספק שירות לחתונה בנפרד ואין תלות בין ספק שירות אחד לשני ובמקרה וספק שירות של אחת ההפעלות ידפוק ברז או יאחר זה לא יפריע לשאר ההפעלות להתקיים. אמנם לשיטה זו יש יתרונות בודדים לעומת החיסרון הגדול ששיטה זו אינה  נכונה מבחינה כלכלית ואין תיאום בין כל ספקי השירות ומפעילה.

שיטת השכרת חברת הפקות אירועים

שיטה זו מונה המון יתרונות לצד חסרונות מעוטים כי בשיטה זו כל הכאב ראש נופל על חברת ההפקות אשר דואגת לרוב ההפעלות וספקי השירות ובאה בתיאום ושיתוף פעולה שותף בין כל ההפעלות השונות באירוע.

חברת הפקות אירועים יכולה לספק מגוון של הפעלות וגימיקים לאירועים כמו:

תקליטן לחתונה

איש סאונד מקצועי עם ניסיון ושם בתחום המוסיקה יגרום לאירוע שלכם להיות יותר חיי ומהנה.

איש הסאונד שהוא בעצם התקליטן הוא אחד מספקי השירות החשובים ביותר בערב של החתונה משום שהוא מכתיב וקובע את ההתנהלות של החתונה ואת “דופק” האורחים.
החיפוש אחר איש סאונד לחתונה היא פעולה לא קלה, זאת מכיוון  שיש מבחר  של תקליטנים ולא כולם באמת טובים. ולכן עדיף לבחור חברת הפקות אירועים שמחזיקה תקליטנים איכותיים.

מגנטים לאירועים

בכל אירוע כמעט חייב להיות צוות צילום אשר מצלם תמונות מגנטים ופורס אותם על גבי לוח מגנטי ברחבת הריקודים ומשאיר מזכרת מהאירוע שנשאר אצל האורחים להמון זמן. לא כל חברת הפקות אירועים יודעת לספק מגנטים לאירועים בצבע ואיכות מקסימאלי. ניתן לזהות חברות הפקות כאלה לפי הסתכלות על תמונות מגנטים שעל המקרר ובאופן אוטומטי לזהות תמונות מגנטים שהתקלפו או שנוצר בהם מום או פאק בצבע.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר