אטרקציות לאירועים – המומלצות ביותר

התאמת המוזיקה לכל סוגי האורחים

התאמת המוזיקה לכל סוגי האורחים

בתור תקליטן שראה ולקח חלק באלפי אירועים, באפשרותי להמליץ לכם על שלל דברים לאירוע שלכם ועל ספקים רבים שאני מכיר ואוהב.
במאמר הבא אערוך סקירה דווקא של האטרקציות הטובות ביותר שראיתי לכל סוגי האירועים, מאטרקציות לחתונות, אטרקציות ליום הולדת, אטרקציות לבר או בת מצווה לברית או בריתה וכדומה. כיום ידוע שלא ניתן לערוך “סתם אירוע”.אם בעבר היה נהוג למצוא מקום, להזמין תקליטן וחברת קייטרינג ובזה נגמר הסיפור, הרי שהיום כולם מחפשים את הדברים המיוחדים שמעבר, את האטרקציה שתיתן לאורחים גוון של משהו מיוחד שקורה באירוע שלכם. ישנן אטרקציות יותר פופולריות וזמינות, אותן ניתן לראות כמעט בכל אירוע ולעומת זאת ישנן אטרקציות יותר מיוחדות שאותן נראה רק באירועים אקסקלוסיביים. אז בואו ניגש לעניין…

מגנטים לאירועים – האטרקציה הפופולרית ביותר לחתונות ואירועים

מדובר באטרקציה אהוב במיוחד שניתן לראות בכל אירוע. צילום מגנטים לאירועים ולחתונות מומלץ על ידי כל אחד שהזמין אותם בעבר לאירוע. ישנן כמה סיבות להצלחה של חברות המגנטים לאירועים. ראשית מדובר בצילום של האירוע לכל דבר ועניין אותו בעלי האירוע מקבלים לביתם עם סוף האירוע. כלומר באירועים מסויימים ואירועים קטנים ניתן לחסוך בדרך זו הזמנת צלם אירועים רגיל. שנית מדובר במזכרת מהאירוע שהאורחים לוקחים הביתה וכמובן שמגנטים לאירועים בהם מצלמים חברים יחד או משפחה יחד הם מזכרת מצויינת ואהובה במיוחד.

כניסות מיוחדות לאירועי בר או בת מצווה

מדובר בדבר שלא כל אחד מעוניין בו אך אין ספק שזו אטרקציה מיוחדת שמלהיבה את האורחים. למשל בבר או בת מצווה ניתן להזמין תוקעים בשופרות וניתן להזמין גם מתופפים שילוו את הנער או הנערה בכניסתם לאולם. אפשרות נוספת היא בכל מיני כניסות מיוחדות מאוד שנכנסים בכרכרה, על סוסים, ברכבים מיוחדים ועוד. יש לשים לב שבמקרה של כניסות השמיים הם הגבול ובקריירה שלי ראיתי גם דברים שנראו לי מוגזמים, אך עדיין כמובן הלהיבו את הקהל. ישנן כניסות בהן כלת בת המצווה נכנסת ושרה עם פלייבק ועם להקת ריקוד. ישנן כניסות בהן חתן בר המצווה נכנס מלווה בלהקת ברייקדאנס. אם לילד יש כישרון מיוחד זה המקום להביע אותו.

כניסות לחתונה

החתן והכלה נכנסים לאולם בדרך כלל אחרי החופה, אחרי שכל האורחים כבר ישובים ומתחילים לנשנש מהאוכל שעל השולחנות. יש כניסה רגילה בה התקליטן מזמין את האורחים, ואפשר להפוך אתת הרגע הזה לרגע מיוחד מאוד שבו תיקח חלק אטרקציה כלשהי. ניתן לעשות כניסה בכל מיני אביזרים מיוחדים. שווה לחשוב על זה עם חברת אטרקציות לאירועים כי במקרה הזה השמיים הם הגבול. בכל אופן כאשר הזוג נכנס נהוג לרקוד את ריקוד הסלואו ואז כמובן להוסיף אלמנט של עשן כבד וזיקוקים שנותנים אווירה של גן עדן עלי אדמות.   אטרקציות לרחבת הריקודים בנושא של רחבת הריקודים חשוב להקפיץ את האורחים זה מה שיגרום לאירוע שלכם להיות שמח ולאורחים להנות מכל רגע. אפשר להוסיף בלונים מיוחדים לרחבת הריקודים, אפשר להוסיף בובות ענק מתחפשות שמחלקות אלכוהול. ישנן שלל אטרקציות אך כמובן דאגו שהכל יהיה ברמה גבוהה כדי שהרחבה לא תהיה יותר מדי דחוסה. בחירה של אטרקציה אחת לשלב זה תספיק בהחלט. כמובן ששווה לקנות כל מיני זוהרים ודברים שניתן לחלק שהיום מדובר בסטנדרט בכל אירוע.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר